Hlavná strana  |  Vytvoriť Konto  |  Ako postupovať  |  Aplikačný Formulár  |  Termíny pohovorov  |  Kontaktujte nás
Vytvoriť Konto
Ako postupovať
Aplikačný Formulár
Termíny pohovorov
Kontaktujte nás
Informácie
O pozíciach
Výletné lode
Prístavy - krajiny
Často kladené otázky
Výdavky
Tlačivá - stiahnúť
CV (Curriculum Vitae)
Lekárske Vyšetrenia
Referencie
Ako postupovať

Pri predložení žiadosti o sprostredkovanie práce

 1. Aplikant vyplní Registračný Formulár ktorej platnosť vyprší po uplinutí 12 mesiacov od dátumu odoslania formulára. Počas trvania registrácie bude mať aplikant zaručený minimálne jeden pohovor so zástupcom lodiarskej spoločnosti. Registrácia v našej agentúre je bezplatná!
 2. 2ks fotografií pasového formátu a životopis (CV) s podrobným rozpisom v anglickom jazyku treba poslat na emailovú adresu info@intercruiser.sk alebo poštou poslať na adresu uvedenú v odseku Kontaktujte nás .
 3. Žiadosť bude spracovaná agentúrou ktorá tieto dokumenty preštuduje a ohodnotí. Ďalej podla uvedených skutočností bude aplikant oboznámený o úspešnosti pedloženej židadosti a pozve aplikanta na osobný pohovor.

Pri Pohovoroch so zamestnávatelom

 1. Pohovory sa začínajú prezentáciou v ranných hodinách. Prezentácia je prednesená zástupcom lodiarskej spoločnosti na ktorej je účast všetkých aplikantov povinná.
 2. Po prednáške nasledujú osobné pohovory. Trvanie týchto pohovorov záleži od záujmov lodiarskej spoločnosti a tiež kvalifikáciou a pripravenosťou aplikantov. Poradie aplikantov je určene zástupcom l.s.
 3. Aplikant si vo svojom vlastnom záujme prinesie zo sebou všetky dokumenty (portfolio, osvedčenie o tréningoch a školenieach atd.) ktoré chce pri pohovoroch preukazať zástupcovy l.s.
 4. Po ukončeni osobného pohovoru bude ďalsí priebeh dňa určený zástupcom l.s. Vo vačšine prípadoch bude aplikant po pohovoroch uvolnený.
 5. Výsledky interview budú aplikantom oboznámené agentúrou Intercruiser do 5-ich pracovných dní.

Po obržaní Leter of Employment (LOE)

 1. Agentúra obdrží LOE pre aplikantov ktorí uspeli na pohovoroch.
 2. LOE bude doručená aplikantom osobne, alebo doporučenou poštovou zásielkou až po uhradení vopred dohodnutého poplatku za sprostredkovanie zamestnania. Pre viac informácií ohladom poplatkov prosíme preštudovať odsek Výdavky .
 3. Pri obržaní LOE Vás agentúra oboznámi s ďalšími podrobnosťami týkajuce sa vízumu, lekárskych vyšetrení, letenky a ďalšich skutočností týkajúcich sa odletu do zahraničia. Stručnejšie informácie nájdete aj v odsekoch Výdavky a Často kladené otázky.


Copyright © 2007 Intercruiser.sk, All Rights reserved. Webdesign: gART
Kalendár:

Dnes je: 25.06.2019
Meniny má: Tadeáš

Vyhľadávač:

Fotograf:

2010 - Celoročna ponuka:

Do pozicie Fotografov a Grafik, hľadáme mužov/ženy so základnými znalosťami v oblasti fotografovania (aj na amatérskej úrovni). Podmienky: anglický jazyk a príjemné vystupovanie. Zárobkové možnosti: 13.000,- Eur/rok! Pracovné zmluvy na 6 az 8 mesiacov. Ubytovanie a strava je zabezpečená.