Hlavná strana  |  Vytvoriť Konto  |  Ako postupovať  |  Aplikačný Formulár  |  Termíny pohovorov  |  Kontaktujte nás
Vytvoriť Konto
Ako postupovať
Aplikačný Formulár
Termíny pohovorov
Kontaktujte nás
Informácie
O pozíciach
Výletné lode
Prístavy - krajiny
Často kladené otázky
Výdavky
Tlačivá - stiahnúť
CV (Curriculum Vitae)
Lekárske Vyšetrenia
Referencie
Aplikačný Formulár

Pred zobrazením a vyplnením Aplikačného Formulára prosíme pozorne preštudovat dolu uvedené podmienky.

Podmienky registrácie

Po predložení Aplikačného Formulára súhlasíte s podmienkami registrácie u agetúry Intercruiser. Ďalej súhlasíte, že Vaše osobné údaje môžu byť umiestnené a spracované v databáze uchádzačov o zamestnanie v zahraničí v zmysle zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Agentúra W.O.S. si vyhradzuje právo na odmietnutie aplikanta a vymazanie jeho žiadosti z databázy v prípade, ak udané informácie budú nedostatočné pre pridelenie vybranej pozície alebo v prípade, že uvedené údaje budú nepravdivé.

V prvom rade by si všetci aplikanti mali uvedomiť že na loď idú pracovať a až potom cestovať atd. Čo sa týka rozvrhu práce, mali by byť flexibilný nakolko na lodi sa niekedy pracuje aj o 10-ej až 12-ej v noci! Bez výnimky by každy aplikant mal byť typom človeka ktorí je vždy dobre naladený, je príjemný spoločník a nerobí mu problém delit sa o spoločný “domov” s ostatnými spolunažívatelmi.

Cudzie jazyky

Komunikácia v anglickom jazyku je podmienkou na zaradenie Vašej žiadosti do databázi pre uchádzačov o zamestnanie v zahraničí. Stupeň znalosti anglického jazyka je určený podľa vybranej pozície ale nakoľko vačšina spoločností komunikuje po anglicky, minimálny komunikačný stupeň je nevyhnutný. Pred spracovaním žiadosti aplikanta v databáze bude znalosť cudzích jazykov preverený našou agentúrou.

Vek

Veková hranica je vo väčšine prípadov od 19 až do 40 rokov. Žiadosti tých uchádzačov ktorí budú mimo tejto vekovej hranice budú odmietnuté.

Osobný vzhľad a vystupovanie

Uchádzači ktorích vzhľad nebude zodpovedať normám určeným lodiarskou spoločnosťou (piercing a tetovanie na viditeľných miestach, extrémne účesy, fúzy, briadky atď.) môžu mať problémy s umiestnením vo vybranej pozícii, najmä v staff pozíciách.

Profesijná kvalifikácia

Kvaifikacia je závislá od vybranej pozície. Požadované znalosti sú bližšie rozpísané v odseku
O Pozíciach . Aplikanti, ktorí nebudú aspoň čiastočne spĺňať požiadavky určené lodiarskou spoločnosťou, možu byť vyradený z pohovorov. Tieto fakty Vám pomôže zmapovať naša agentúra a v prípade neúplnej kvalifikácie Vám podľa dohody ponúkne alternatívnu pozíciu.

Zdravotná spôsobilosť

Aplikant si je vedomý, že ku kladnému vyhoveniu jeho žiadosti na sprostredkovanie práce do zahraničia sú nutné kompletné lekárske výsledky spolu s negatívnym drog testom. Nesplnenie tejto požiadavky vedie k okamžitému odmietnutiu žiadosti.

Bezúhonnosť

Aplikant si je vedomý, že ku kladnému vyhoveniu jeho žiadosti na sprostredkovanie práce v zahraničí je nutné preukázať výpis z registra trestov bez zápisu. Nesplnenie tejto požiadavky vedie k okamžitému odmietnutiu žiadosti o zamestanie.

Cestovné doklady

Aplikant musí mať platný cestovný pas.
Pre zobrazenie registračného formulára kliknite sem
Copyright © 2007 Intercruiser.sk, All Rights reserved. Webdesign: gART
Kalendár:

Dnes je: 16.10.2019
Meniny má: Vladimíra

Vyhľadávač:

Fotograf:

2010 - Celoročna ponuka:

Do pozicie Fotografov a Grafik, hľadáme mužov/ženy so základnými znalosťami v oblasti fotografovania (aj na amatérskej úrovni). Podmienky: anglický jazyk a príjemné vystupovanie. Zárobkové možnosti: 13.000,- Eur/rok! Pracovné zmluvy na 6 az 8 mesiacov. Ubytovanie a strava je zabezpečená.