Hlavná strana  |  Vytvoriť Konto  |  Ako postupovať  |  Aplikačný Formulár  |  Termíny pohovorov  |  Kontaktujte nás
Vytvoriť Konto
Ako postupovať
Aplikačný Formulár
Termíny pohovorov
Kontaktujte nás
Informácie
O pozíciach
Výletné lode
Prístavy - krajiny
Často kladené otázky
Výdavky
Tlačivá - stiahnúť
CV (Curriculum Vitae)
Lekárske Vyšetrenia
Referencie
Často kladené otázky

Q: Na akú dlhú dobu sa kontrakty podpisujú?

A: Dĺžka kontraktu záleží od lodnej spoločnosti ktorá s Vami zmluvu uzatvára. Kontrakt môže trvať od 6 do 10 mesiacov.


Q: Na akej úrovni musím rozprávať po anglicky?

A: Komunikácia v anglickom jazyku je podmienkou na zaradenie Vašej žiadosti do databázi pre uchádzačov o zamestnanie. Stupeň znalosti anglického jazyka je určený podla vybranej pozície. Staff pozície ktoré sú zamerané na bezprostredné hosťovské služby vyžadujú vysokú komunikatívnosť, a naopak crew pozície kde sa denne nestíkate s hosťami sa obídu s nižším stupňom znalosti anglického jazyka.


Q: Kedy si musím vybaviť lekárske vyšetrenia.

A: Nakolko lekárske vyšetrenia sú pomerne nákladné (3000sk až 7000sk -podľa druhu vyšetrení), tieto vyšetrenia sa robia až po obdržaní LOE. Lekárom podpísané a opečiatkované dokumenty o spôsobilosti musí aplikant odovzdať pri naloďovaní. Lekárske vyšetrenia nesmú byť staršie ako 3 mesiace.


Q: Môžem si vybrať lekára?

A: Nakolko všetky dokumenty o lekárskych vyšetreniach musia byť vyplnené v Anglickom jazyku, odporúčame len lekárov ktorý sú schválený našou agentúrou.


Q: Budem mať životné a úrazové poistenie?

A: Áno, osobné poistenia sú súčasťou kontraktu a podpisusú sa pri nástupe na palubu, respektive pri začatí prvého kontraktu.


Q: Bude ma niekto čakat v zahraničí na letisku?

A: Informácie ohladom nalodenia a plánu pred nalodením budú odovzdané aplikantom spolu s LOE. Vo väčšine prípadoch sú aplikanti vyzdvihutý a ubytovaní bezplatne v hoteloch s ktorými je lodiarska spoločnosť vo zmluvnom vzťahu.


Q: Koľko penazí si mám zo sebou zobrať na cestu?

A: Záleží na destinácii a štáte kde je nalodenie naplánované. Aplikant by si mal vziať na cestu valuty minimálne vo výške €50.


Q: S akými výdavkami možem počítať na palube?

A: Všetky výdavky týkajúce sa stravovania a ubytovania na palube sú hradené spoločnosťou. Až na niektoré crew uniformy, vsetky ostatné sú bezplatné. Alkoholické nápoje, tabakové výrobky atd. ktoré sú dostupné v crew bare sa platí minimálna cena určená l.s. Jedným slovom, bez crew baru nemusíš minúť ani cent!


Copyright © 2007 Intercruiser.sk, All Rights reserved. Webdesign: gART
Kalendár:

Dnes je: 25.06.2019
Meniny má: Tadeáš

Vyhľadávač:

Fotograf:

2010 - Celoročna ponuka:

Do pozicie Fotografov a Grafik, hľadáme mužov/ženy so základnými znalosťami v oblasti fotografovania (aj na amatérskej úrovni). Podmienky: anglický jazyk a príjemné vystupovanie. Zárobkové možnosti: 13.000,- Eur/rok! Pracovné zmluvy na 6 az 8 mesiacov. Ubytovanie a strava je zabezpečená.